Haberler Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Ziyareti

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Ziyareti

 01.10.2013 Salı günü saat 09.30’da TOKİ Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’na ziyaret gerçekleştirildi.

 

 

     01.10.2013 Salı günü saat 09.30’da Kaymakamımız Sayın Bekir DINKIRCI, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Sayın Mehmet ÖZCAN, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Feryaz YÜKSEL, Şube Müdürlerimiz Sayın Sayın Feyzullah KOÇAK ve Sayın Murat ARAS, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Sayın Bayram Ali KALFALAR, Yeni Mahalle Muhtarı Sayın Şenay BAYIR TOKİ Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nu ziyaret etti.

     Sayın Kaymakamız Bekir DINKIRCI ,Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Sayın Mehmet ÖZCAN, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Feryaz YÜKSEL, Şube Müdürleri Sayın Feyzullah KOÇAK, Sayın Murat ARAS, okulun bölümlerini ve ana sınıfını gezerek incelemelerde bulundular

     Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ziyaretinin ardından, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Feryaz YÜKSEL, Şube Müdürlerimiz Sayın Feyzullah KOÇAK ve Sayın Murat ARAS 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı itibari ile Otelcilik ve Turizm Otelcilik Lisesi olarak Eğitim Öğretim verecek olan Feride ve Mehmet Çuhacı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini ziyaret ederek öğrenciler ile sohbet etti. Ziyaretin ardından Karanlık dere mevkiinde yapımı devam eden ilkokulun denetimi gerçekleştirildi. Müdürlerimiz buradan Kurtuluş İlkokuluna geçerek ziyarette bulunup öğrenciler ile sohbet ettiler.

     Son olarak , Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Feryaz YÜKSEL, Şube Müdürlerimiz Sayın Feyzullah KOÇAK ve Sayın Murat ARAS Yusuf Çapraz Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Okulda gerçekleştirilen toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında Yusuf Çapraz Anadolu Lisesi öğrencilerinin elde ettiği LYS başarısından dolayı bu başarının mimarı olan öğretmenlerimizi tebrik ettiler.

 

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu ZiyaretiFatih Sultan Mehmet İlkokulu Ziyaretiyusuf çapraz anadolu lisesi ziyaretyusuf çapraz anadolu lisesi ziyaretyusuf çapraz anadolu lisesi ziyaretkurtuluş ilkokulu ziyaretikurtuluş ilkokulu ziyaretikurtuluş ilkokulu ziyaretikurtuluş ilkokulu ziyaretikurtuluş ilkokulu ziyaretikaranlık derekaranlık dereFeride ve Mehmet Cuhacı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ZiyaretiFeride ve Mehmet Cuhacı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ZiyaretiFeride ve Mehmet Cuhacı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ZiyaretiFeride ve Mehmet Cuhacı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ZiyaretiFeride ve Mehmet Cuhacı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ZiyaretiFeride ve Mehmet Cuhacı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ZiyaretiFeride ve Mehmet Cuhacı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Ziyareti

 Yayın:01.10.2013 - Güncelleme:01.10.2013 - 22:10 - Görüntülenme:756